De dichtstbijzijnde luchthaven is Tiruchirapalli, op 60 km van Hotel Gnanam. De Peruvudaiyar Tempel bevindt zich op 850 meter afstand. Het treinstation van Thanjavur bevindt zich op twee kilometer van de accommodatie
De accommodatie beschikt over een restaurant en een bar. Er is gratis Wifi beschikbaar en er is privéparkeergelegenheid. Het personeel spreekt Engels en Hindi en staat altijd klaar om u te helpen. In het gehele hotel is gratis wifi. Verder biedt het hotel tegen betaling een was- en strijkservice, fietsverhuur, roomservice en vervoer van en naar de luchthaven. Er is ook een geldwisselkantoor, een bagageopslag en een excursiebalie. De receptie is 24 uur per dag geopend.
De mini suites in Hotel Gnanam bieden een unieke ervaring van luxe en service, rust en een huiselijke omgeving in een van de meest traditionele levendige gebieden van Tanjore. De kamers in het hotel zijn uitgerust met een flatscreen-tv met satellietzenders, koffie- en theefaciliteiten, airconditioning en een fan. De kamers hebben een privé badkamer met gratis toiletartikelen, bad of douche, föhn en kluisje. Ook is er een klein zitje aanwezig en zijn alle kamers zijn voorzien van een koelkast. U hebt de keuze uit een kamer met een tweepersoonsbed of twee aparte bedden. Met een toeslag kunt u een junior suite boeken met extra lange bedden.